Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program lojalnościowy

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w sklepie Biodly.pl są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy zarejestrowany użytkownik może zbierać punkty za zakupy produktów oraz wystawione opinie. Od Ciebie zależy na co przeznaczysz swoje zebrane punkty.

1 PKT za każdą wydaną złotówkę

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Doceniamy każdą Twoją aktywność w sklepie. Dlatego już od pierwszego zamówienia możesz korzystać z zalet programu lojalnościowego. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

10 PKT za każdą zatwierdzoną opinię

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o produkcie lub towarze zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów.

20 PKT za każdą zatwierdzoną opinię

Wystaw opinię o zamówieniu

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o zamówieniu również zdobywa się punkty. Za każde ocenione zamówienie można otrzymać 20 punktów.

Wymień punkty na rabat

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz wymienić je na rabat dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.


Najczęściej zadawane pytania


Ile mam punktów?

Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów.

Przejdź do swojego konta, aby sprawdzić ilość punktów: https://biodly.pl/login.php

Po jakim czasie punkty zostają doliczone do konta?

Punkty zostają dodane do konta po upływie:

  • 7 dni - w przypadku przedpłaty
  • 30 dni - w przypadku pobrania
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 1090 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Super
2024-05-18
Bardzo szybka realizacja.
pixel